سامسونگ galaxy s III صدا و تصویر شما را تشخیص می دهد

تکنولوژی S Voice

خبراختصاصیfarsapple.com

 

سامسونگ galaxy s III با گوش خود صدایتان را می شنود و با چشمانش شما را می بیند.

همانطور که می دانید امشب در کنفرانس سامسونگ گوشی گلکسی اس 3 معرفی شد که دارای قابلیتیست که پیش از آن برای اولین بار در گوشی iphone 4s شرکت اپل با آن آشنا شدیم. درست است منظورمان سیری (siri) است که با نگه داشتن دکمه home یک عکس میکروفون روی صفحه نمایشگر رتینای آن ظاهر می شود و می توانید از آن در مورد هر چیزی از جمله آب و هوا و حتی اطلاعات داخل گوشی سوال بپرسید تا این سیستم هوشمند به سوالتان پاسخ دهد.

امشب سامسونگ که تقلب کار همیشگی اوست ، سیستمی را در گوشی galaxy s3 خود معرفی کرد با نام S Voice که با استفاده از این تکنولوژی علاوه بر همان کار هاییکه با سیری روی آیفون انجام می دهید می توانید از آن بخواهید که یک سری کار های تصویری نیز با صورت شما انجام دهد. یعنی چه؟ یعنی از آن بخواهید از شما عکس بگیرد . اون نیز به شما می گوید بگو : cheese و بعد از صورت شما و دوستانتان عکس می گیرد. 

بله samsung کمی دخل و تصرف در این پروژه اپل انجام داده است و همراه با مدل جدید از سری گلکسی با عنوان  s3 آن را روانه بازار کرده خواهد کرد. 

galaxy s 3 تنها به دستورات صاحب خود گوش فرا می دهد

بله درست است دوستان یا دشمنانتان نم توانند از این قابلیت سو استفاده کنند و گوشی شما را بردارند و هر دوستاری که خواستند به آن بدهند . این گوشی تنها با صدای صاحب خود سازگاری دارد.

بدون آنکه دکمه ای را بزنید به galaxy s III دستور بدهید

چند نمونه از دستوراتی که می توانید بدون زدن دکمه ای ( بر خلاف آیفون 4 اس) به آن بدهید :

" snooze " با این دستور صدای alarm گوشی را هنگامیکه می خواهید از خواب بلند بشوید قطع کنید .

" صدای ولوم گوشی را کم یا زیاد کن" با این دستور چه به هنگام گوش دادن به موسیقی یا هر کار دیگری حجم صدا را کم یا زیاد کنید .

 

 

 

 

اطلاعات اضافی